Gizlilik ve Güvenlik

 

NOKTA SAVUNMA VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ

GİZLİLİK VE GÜVENLİK POLİTİKASI

Ziyaret etmekte olduğunuz Nokta Teknoloji internet sitesi (www.noktateknoloji.com) Nokta Savunma ve Bilişim Teknolojileri Anonim Şirketi’ne (“Nokta Teknoloji”) aittir.
Nokta Teknoloji, yürürlükteki yasalar uyarınca kullanıcı bilgilerinin gizliliğini korumayı ilke olarak benimsemiş olup; gizliliğinize ve kişisel verilerinizin, trafik verilerinizin ve iletişim içeriğinizin gizliliğine saygı göstermektedir.
Internet sitemizi herhangi bir kişisel verinizi paylaşma ihtiyacı olmaksızın istediğiniz sıklıkla ziyaret edebilir, ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Internet sitemizi ziyaretiniz esnasında kişisel verileriniz sadece bilginiz dahilinde ve internet sitemizde yer alan “Nokta Savunma ve Bilişim Teknolojileri AŞ Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni”nde açıklanan ilkeler ve sınırlar kapsamında temin edilir. Şirketimiz tarafında kayıt altına alınan kişisel verileriniz büyük bir hassasiyetle korunur. Ayrıca, Şirketimizin uyguladığı çerez politikası ile ilgili olarak da Nokta Savunma ve Bilişim Teknolojileri AŞ Çerez Politikası’nı incelemenizi tavsiye ederiz.

Elektronik posta iletişiminde söz konusu mesaj şifrelenmediği takdirde, mesajın güvenliğinin garanti altına alınamadığını ve göndereceğiniz e-postaların güvenliğinden sizlerin sorumlu olduğunu hatırlatmak isteriz.
Internet sitemizde bağlantı verilmiş olan ve Nokta Teknoloji sorumluluğu altında olmayan internet sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz, o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmeniz gerektiğini, Nokta Teknoloji’nin bu politika ve uygulamalardan sorumlu olmadığını hatırlatmak isteriz. Bir üçüncü taraf reklamına veya bağlantısına tıklarsanız lütfen Nokta Teknoloji internet sitesinden ayrıldığınızı ve sağladığınız kişisel verilerin bu Politika kapsamında olmadığını dikkate alınız.
İnternet sitemizde yer alan metin, grafik, logo, resim, fotoğraf, teknik çizimler, video kayıtları, filmler, yazılımlar gibi fikri ve sınai haklara konu olan bütün her unsurların hakları saklıdır. Bunların Nokta Teknoloji’nin yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak aynen ya da başka bir şekilde kullanımı, kopyalanması, kiralanması, ödünç verilmesi, çoğaltılması, değişiklik yapılması, başka bir bilgisayara yüklenmesi, postalanması, dağıtımı, nakli, tekrar yayınlanması, teşhiri, uyarlanması, işlenmesi, temsili, ticari amaçla elde bulundurulması, satılması veya sayılan fiillerin teşvik edilmesi, yapılmasının kolaylaştırılması yasaktır.

Nokta Teknoloji Gizlilik ve Güvenlik Politikası’nda her zaman değişiklik yapma hakkını elinde tutar. Bu nedenle, lütfen bu tür tüm bildirimleri dikkatlice okuduğunuzdan emin olunuz.
Nokta Teknoloji Gizlilik ve Güvenlik Politikası ile ilgili herhangi bir sorunuz, yorumunuz ya da talebiniz olması durumunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.